Jesteś ważna. Czas Emocje i Ty

Dużo pracujesz i nie masz czasu dla siebie ?
Zastanawiasz się co zrobić aby przestać być nieustannie zajętą ?
Chcesz zapanować nad swoim życiem, być sobą i czuć się ważną ?
Próbowałaś zmian ale nie wszystko poszło po twojej myśli ?

Autorka książki Marta Kaim – coach ICF, mówczyni, mentor. Ekspertka zarządzania sobą i swoją energią w czasie.  Swoją postawą udowadnia, że można odnieść sukces nie rezygnując z życia prywatnego i czasu dla siebie. W swojej książce „Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty” nie tylko odpowiada na pytania w jaki sposób poradzić sobie z emocjami, natłokiem zajęć i upływającym czasem  ale również zaprowadzi Cię do miejsc, z których już nie będziesz chciała wracać.

Książka rozpoczyna się od słów „Siedzę w fotelu z kubkiem herbaty. Za oknem pada deszcz. W pokoju palą się świece…” stworzony klimat jest dobry nie tylko do rozmyślań. „Jesteś ważna” oparta jest na przeżyciach autorki, która doświadczyła zatracenia w codziennym pędzie, odkryła w sobie potrzebę i podążyła drogą do wytyczonego celu. Dzisiaj jest przykładem, że jeżeli chcesz to możesz i potrafisz osiągnąć to co dla Ciebie jest dobre. Autorka wskazuje na co warto zwrócić uwagę i jakie kroki podjąć. Pisze o czasie, emocjach, o tym jak odzyskać energię i radość oraz jak żyć w zgodzie ze sobą.

Książka napisana wprost, dla kobiet, czyta się ją powoli i z namysłem. Autorka daje czas na własne przemyślenia i wykonanie proponowanych przez nią ćwiczeń. Te zadania są dopełnieniem książki bo dzięki nim (pod warunkiem ich wykonania) zachodzą pewne zmiany.

Zapewne niejedna z czytelniczek odnajdzie w tej książce siebie. Może siebie z przed „tamtego czasu” może w trakcie zmiany a może treść zmotywuję ją do podjęcia decyzji. Niezależnie w którym momencie swojego życia jest czytelniczka zawsze może „coś” wziąć z tej książki dla siebie.

Marta Kaim obiecując na początku swojej książki spotkanie z kimś ważnym dotrzymuje danego słowa.
Pozycja, którą warto mieć w swojej bibliotece. Zachęcam do lektury „Jesteś ważna. Czas emocje i Ty”