Witaj na moim blogu.

Mam na imię Magdalena i ogromnie się cieszę, że jesteś. Będę wdzięczna za komentarze, opinie, Twój punkt widzenia. Jeżeli chcesz o coś zapytać porozmawiać zapraszam napisz do mnie.

O blogu

Dlaczego rozpakuj swoje prezenty? Dlatego, że każdy z nas niezależnie kim jest, ile ma lat, jakie ma doświadczenie i w którym miejscu swojej drogi się znajduje otrzymał w darze urodzinowe prezenty.
Niektóre z nich już rozpakowaliśmy, niektóre czekają a o jeszcze innych nie jesteśmy świadomi.
W tym miejscu chcę się z Tobą podzielić tym co wiem, co doświadczyłam oraz tym czego uczę się każdego dnia, co odkrywam jakich ludzi spotykam ile z tego zabieram dla siebie. Będzie o życiu, pracy, karierze, sukcesach i porażkach o drodze, zmianie i rozwoju … Być może znajdziesz to coś dla siebie.

Dla kogo ?

Dla wszystkich, którzy poszukują, którzy kochają siebie, życie innych ludzi również dla tych którzy kochać siebie zaczynają.
Chcę Ci powiedzieć, że masz mnóstwo prezentów. I tylko od Ciebie zależy kiedy je rozpakujesz, nie przedawnią się, nie przeterminują nikt ich nie zabierze. One po prostu na Ciebie czekają bo są Twoje.
Prezenty, dla każdego z nas mogą mieć różne znaczenie i wartość i w rożnej kolejności możemy je otwierać. To nie ma znaczenia ważne jest abyśmy byli przekonani, że są że wystarczy je odnaleźć i cieszyć się tym co przyniesie ich zawartość i ile z niej weźmiemy dla siebie.

Kim jestem ?

Poszukiwaczem, Odkrywcą z niezmierzonym apetytem na więcej, Dawcą pozytywnej energii z ogromną ilością empatii. Jestem jak Yin i Yang, buduję pomost pomiędzy życiem a pracą.
Kiedy rozpakowałam świadomie swój pierwszy prezent zrozumiałam, że chcę dzielić się z innymi. Uważam, że każdy z nas jest indywidualnością, każdy z nas jest piękny, dobry, ma prawo być sobą i cieszyć się swoimi prezentami.
Moje skojarzenia z prezentami to zaskoczenie, uśmiech, ekscytacja, wyjątkowość, pozytywna energia, uczucie wobec darczyńcy. A z czym Tobie kojarzą się prezenty i ich odkrywanie ?
Będę inspirowała Twoją ciekawość i zachęcała do poszukiwań bo jestem przekonana, że warto bo ...

Czym są nie rozpakowane prezenty ? Gdzie je znaleźć ? Kiedy je rozpakować ?
Mam nadzieję, że na te i wiele innych pytań jeszcze nie wypowiedzianych znajdziesz odpowiedź i będziesz cieszyć się tym co odkryjesz.

 

Pozdrawiam
Magdalena